facebookbipp

 

 

 

 

 

 

 

 

E-dziennik →

UONET zaloguj sie

UONET obejrzyj filmy

UONET dostep do edziennika

 

 

 KONKURS PLASTYCZNY - termin do 11 grudnia. Szczegóły TUTAJ


 Terminy zebrań z rodzicami: TUTAJ


Informacja od psychologa szkolnego.

Uczniowie oraz rodzice mogą korzystać z pomocy psychologa szkolnego na terenie szkoły po uprzednim umówieniu się przez e-dziennik. Psycholog przyjmuje w poniedziałki w godzinach 11.30-14.30 oraz we wtorki w godzinach 13.00-15.00.


Informacja Urzędu Miejskiego w Zawadzkiem dotycząca projektu, dzięi któremu możliwy będzie zakup dla gminy Zawadzkie masztu i flagi w barwach narodowych. Informacja o akcji i  zachęta do oddania głosu - w linkach:

https://bialoczerwona.www.gov.pl/

https://zawadzkie.pl/2479/projekt-pod-bialo-czerwona.html

https://www.gov.pl/web/bialoczerwona/opis-i-cel-projektu/


WAŻNE INFORMACJE NA TEMAT UBEZPIECZENIA DZIECKA: TUTAJ

oraz link:

https://twojedziecko.aviva.pl/start/?token=4B2BF7871EE83EE466AFFF85C7C600DC67A9C54D


Warto zapoznać się z ważnymi informacjami związanymi z egzaminem ósmoklasistyTUTAJ 


PANDEMIA - informacje, procedury TUTAJ

 

 

A A A

Hanna Drzyzga - Prymus Opolszczyzny!

Z wielką radością przekazujemy informację o tym, że uczennica naszej szkoły -Hanna Drzyzga -otrzymała tytuł Prymusa Opolszczyzny w kategorii „wiedza”. Nagroda ta jest przyznawana przez Marszałka Województwa Opolskiego uczniom, którzy w danym roku szkolnym wykazali się wysokimi wynikami w nauce (5,00), wzorowym zachowaniem oraz osiągnięciami na szczeblu co najmniej wojewódzkim. Hanna jest w gronie siedmiu najlepszych uczniów województwa opolskiego.

Osiągnięcia Hanny w roku szkolnym 2019/2020:
- średnia ocen 5,43 i zachowanie wzorowe
- wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny 2020r. -laureatka III stopnia w kategorii klas 6 w Ogólnopolskim konkursie matematyczno- informatycznym dla uczniów klas 4-8 szkoły podstawowej InstaLogik
- laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Mitologicznej OLIMPUS

Hanna odznacza się wysoką kulturą osobistą. Jest bardzo zdolną i ambitną uczennicą. Godnie reprezentuje naszą szkołę w wielu konkursach. Ma wszechstronne zainteresowania. Jest świetnym, młodym matematykiem i znawcą mitologii. Interesuje się informatyką i sportem. Od czwartej klasy wzorowo pełni funkcję klasowego skarbnika.
Mamy nadzieję, że przed Hanią jeszcze wiele sukcesów. Jesteśmy dumni, że mogliśmy stworzyć warunki i atmosferę do rozwoju jej niezwykłych zdolności.

 

 Beata Pasiut, wychowawczyni klasy 7a

KALENDARZ

w tym:

Dodatkowe dni wolne od zajęć edukacyjnych:

2.11.2020r. (poniedziałek) - Dzień zaduszny

12,13 listopada 2020r. (czwartek, piątek) 2020r.

25-27.05.2021r . - Egzamin ósmoklasisty

4.06.2021r. - piątek po Bożym Ciele

W dni wolne od zajęć edukacyjnych świetlica jest czynna od godz. 6.50 do 15.30.