facebookbipp

 

 

 

 

 

 

 

 

E-dziennik →

UONET zaloguj sie

UONET obejrzyj filmy

UONET dostep do edziennika

 

 

Nadszedł czas wakacji - dziękując za wysiłek i współpracę życzymy
Rodzicom, Uczniom, Nauczycielom i Pracownikom szkoły,
by lato było pełne niezapomnianych wrażeń, radosne, szczęśliwe i bezpieczne.


Szkolny zestaw podręczników na rok szkolny 2020/2021

Podręczniki do przedmiotów obowiązkowych będą wypożyczane uczniom z biblioteki szkolnej, natomiast do przedmiotów dodatkowych, takich jak: język mniejszości narodowej - j. niemiecki w klasach 1 – 6 oraz religia w klasach 1 – 8, należy zakupić.


Wykaz osób zakwalifikowanych do klasy sportowej: w module KLASA SPORTOWA


KLUB SPORTOWY „STAL” ZAWADZKIE organizuje nabór dzieci i młodzieży... CZYTAJ DALEJ TUTAJ


Do pobrania w razie potrzeby:

OŚWIADCZENIE: TUTAJ i  DEKLARACJA: TUTAJ


 

A A A

W ramach Programu Promocji Zdrowia w naszej szkole odbyło się spotkanie uczniów klas szóstych z fizjoterapeutą Panem Tomaszem Kandora. Podczas spotkania nasz gość zaprezentował uczniom prawidłową postawę ciała podczas nauki, wskazał na błędy i konsekwencje zdrowotne braku dbałości o prawidłowe ułożenie ciała. Uczniowie dowiedzieli się również o skutkach długotrwałego korzystania z telefonu komórkowego i syndromie sms-owej szyi. Zajęcia przyjęte zostały z zainteresowaniem ze strony uczniów. Dziękujemy jeszcze raz prowadzącemu i zapraszamy za rok do naszej szkoły. W planach dalsze spotkania uczniów m. in. z diabetykiem, dietetykiem, stomatologiem.

Jolanta Zajączkowska
Izabela Riedel-Nożownik