facebookbipp

 

 

 

 

 

 

 

 

E-dziennik →

UONET zaloguj sie

UONET obejrzyj filmy

UONET dostep do edziennika

 

 

OGŁOSZENIA 

FERIE ZIMOWE - od 10.02.2020 do 23.02.2020.

Wszystkim uczniom życzymy spokojnego wypoczynku, nabrania sił do dalszej pracy.
Pamiętajcie o bezpieczeństwie [usmiech] 


INFORMACJA

Od dnia 04.02.2020 r.

w Publicznej Szkole Podstawowej w Zawadzkiem

został zatrudniony psycholog.

Godziny pracy:

wtorek od godz. 11:30 do godz. 14:30

środa od godz. 10:30 do godz. 14:30

Zapraszamy.

A A A

W ramach Programu Promocji Zdrowia w naszej szkole odbyło się spotkanie uczniów klas szóstych z fizjoterapeutą Panem Tomaszem Kandora. Podczas spotkania nasz gość zaprezentował uczniom prawidłową postawę ciała podczas nauki, wskazał na błędy i konsekwencje zdrowotne braku dbałości o prawidłowe ułożenie ciała. Uczniowie dowiedzieli się również o skutkach długotrwałego korzystania z telefonu komórkowego i syndromie sms-owej szyi. Zajęcia przyjęte zostały z zainteresowaniem ze strony uczniów. Dziękujemy jeszcze raz prowadzącemu i zapraszamy za rok do naszej szkoły. W planach dalsze spotkania uczniów m. in. z diabetykiem, dietetykiem, stomatologiem.

Jolanta Zajączkowska
Izabela Riedel-Nożownik