facebookbipp

 

 

 

 

 

 

 

 

E-dziennik →

UONET zaloguj sie

UONET obejrzyj filmy

UONET dostep do edziennika

 

 

 KONKURS PLASTYCZNY - termin do 11 grudnia. Szczegóły TUTAJ


 Terminy zebrań z rodzicami: TUTAJ


Informacja od psychologa szkolnego.

Uczniowie oraz rodzice mogą korzystać z pomocy psychologa szkolnego na terenie szkoły po uprzednim umówieniu się przez e-dziennik. Psycholog przyjmuje w poniedziałki w godzinach 11.30-14.30 oraz we wtorki w godzinach 13.00-15.00.


Informacja Urzędu Miejskiego w Zawadzkiem dotycząca projektu, dzięi któremu możliwy będzie zakup dla gminy Zawadzkie masztu i flagi w barwach narodowych. Informacja o akcji i  zachęta do oddania głosu - w linkach:

https://bialoczerwona.www.gov.pl/

https://zawadzkie.pl/2479/projekt-pod-bialo-czerwona.html

https://www.gov.pl/web/bialoczerwona/opis-i-cel-projektu/


WAŻNE INFORMACJE NA TEMAT UBEZPIECZENIA DZIECKA: TUTAJ

oraz link:

https://twojedziecko.aviva.pl/start/?token=4B2BF7871EE83EE466AFFF85C7C600DC67A9C54D


Warto zapoznać się z ważnymi informacjami związanymi z egzaminem ósmoklasistyTUTAJ 


PANDEMIA - informacje, procedury TUTAJ

 

 

A A A

10 października 2020 członkowie Szkolnego Koła Krajoznawczo-Turystycznego i inni miłośnicy turystyki rowerowej w naszej szkole uczestniczyli w imprezie turystycznej OZ/PTTK „Huta Andrzej” - XX Rajdzie Rowerowym Wokół Gmin Doliny Małej Panwi „Jesień 2020”. Trasa rowerowa wiodła z Zawadzkiego z parkingu przy CIT, ścieżkami rowerowymi Doliny Małej Panwi, na metę przy Zabytkowej Stodole w Leśnictwie Dębie. Głównymi celami rajdu były:

Promocja Roku 2020 pod hasłem „Zwiedzamy Polskę z PTTK”.

Promowanie historii i tradycji regionu.

Promowanie walorów krajoznawczo-turystycznych i zdrowotnych obszarów leśnych Gmin Zawadzkie i Kolonowskie.

Wdrażanie do konieczności przestrzegania zasad ochrony przyrody oraz dbałości o zasoby leśne.

Popularyzacja turystyki rowerowej oraz tras rowerowych w Dolinie Małej Panwi.

Przewodnikiem trasy był pan Stanisław Kiełek z OZ/PTTK. Na metę rajdu przybyło prawie 100 turystów (z naszej szkoły 14 osób) z różnych stron: Zawadzkiego, Kolonowskiego, Staniszcz Małych-Spóroka i Strzelec Opolskich (był to rajd gwiaździsty). Kierownikiem grupy był Marek Skrabania, a opiekunem Alicja Dusza. Na mecie, przy słonecznej pogodzie, wszyscy skorzystali z poczęstunku turystycznego, odbyły się konkursy sprawnościowe (slalom rowerowy, rzut lotką, rzut piłką do kosza), w których wielu naszych turystów wzięło udział i zdobyło nagrody. Zarządowi OZ/PTTK „Huta Andrzej” w Zawadzkiem i przewodnikom trasy bardzo dziękujemy za udaną imprezę turystyczną.

Marek Skrabania

 

KALENDARZ

w tym:

Dodatkowe dni wolne od zajęć edukacyjnych:

2.11.2020r. (poniedziałek) - Dzień zaduszny

12,13 listopada 2020r. (czwartek, piątek) 2020r.

25-27.05.2021r . - Egzamin ósmoklasisty

4.06.2021r. - piątek po Bożym Ciele

W dni wolne od zajęć edukacyjnych świetlica jest czynna od godz. 6.50 do 15.30.