facebookbipp

 

 

 

 

 

 

 

 

E-dziennik →

UONET zaloguj sie

UONET obejrzyj filmy

UONET dostep do edziennika

 

 

OGŁOSZENIA 

Wiosenna przerwa świąteczna: od 9 do 14 kwietnia 2020 r.


Informacja pani Ireny Kazuch. W związku z obecną sytuacją epidemiczną w Polsce zostaje odwołana w naszej szkole organizacja Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus z języka angielskiego.


W każdym tygodniu pani Marzena Jaskólska zaproponuje dzieciom gry i zabawy, którymi można zająć się w wolnym czasie.
Zapraszamy do modułu ŚWIETLICA/STOŁÓWKA 


Informacja Dyrektora Szkoły dla uczniów, nauczycieli i rodziców dotycząca zdalnego nauczania w czasie ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu edukacji:

TUTAJ


Informacja pań bibliotekarek dotycząca czytania książek, w tym lektur szkolnych, w czasie przymusowego pobytu w domu: TUTAJ


Szanowni Rodzice.

W związku z tym, że uczniowie ostatnio z pewnością częściej korzystają z zasobów internetu rozwiązując zadania interaktywne lub oglądając filmy edukacyjne, warto byłoby przypomnieć im kilka zasad dotyczących bezpieczeństwa w Sieci.

Oto kilka propozycji:... CZYTAJ DALEJ TUTAJ


Informacja. Mimo, że na terenie szkoły nie odbywają się zajęcia, rodzice i uczniowie nadal mogą korzystać z pomocy psychologiczno - pedagogicznej. Pani pedagog Barbara Michael-Konarska, pani psycholog Patrycja Nawrot i pani Marzena Jaskólska - logopeda i nauczyciel świetlicy chętnie udzielą porad poprzez e-dziennik. Szczegóły i godziny TUTAJ. Zapraszamy.


 

 

A A A

SŁODKIE SERCE

„DOBRO CZYNI LEPSZYM”-

pod takim hasłem odbyła się tegoroczna zbiórka słodyczy w ramach akcji „SŁODKIEGO SERCA”.

Uczniowie nie zawiedli! Po raz kolejny udowodnili, że mają „ogromne serce” i potrafią się dzielić.

Zebrane słodycze, artykuły piśmiennicze oraz papiernicze zostały przekazane Caritas przy kościele Świętej Rodziny. Natomiast z paczką pełną słodyczy do wychowanków Domu Pomocy Społecznej w Zawadzkiem udali się nasi wolontariusze 10.12.2019 pod opieką pani dyrektor Beaty Brzezińskiej oraz Barbary Dylong.

Dziewczyny z klasy 5b Madzia, Lena oraz Karolina zaśpiewały wspólnie z chłopcami piękne kolędy. Zrobiliśmy też pamiątkowe zdjęcia. Mieszkańcy DPS-u oprowadzili nas po zakładzie. Mamy nadzieję, że słodycze chociaż troszeczkę osłodziły wychowankom ten magiczny bożonarodzeniowy czas.

Dziękuję bardzo za zaangażowanie oraz okazane serce.

Opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu
Barbara Dylong