Facebook szkoły          Logowanie

logo3

Laureaci konkursów rok szkolny 2017/2018

  • X REJONOWY KONKURS RECYTATORSKI „Las w poezji”
    X REJONOWY KONKURS RECYTATORSKI „Las w poezji”

    Zgłosiło się 78 uczestników z 16 placówek.
    Wyniki i szczegóły w artykule.
    Wszystkim uczestnikom gratulujemy!

    Czytaj więcej
  • Koło ornitologiczne - konkurs fotografii krajoznawczej
    Koło ornitologiczne - konkurs fotografii krajoznawczej

    Członkowie koła - I, III i VI miejsce

    Czytaj więcej
  • Wojewódzki Konkurs Polonistyczny - etap gminny
    Wojewódzki Konkurs Polonistyczny - etap gminny

    I miejsce Michał Loński

    II miejsce Szymon Cybulski

  • Ogólnopolska Olimpiada PIONIER 2017 z matematyki
    Ogólnopolska Olimpiada PIONIER 2017 z matematyki

    Michał Loński - Dyplom laureata

    Dyplomy wyróżnienia: Szymon Cybulski, Jakub Miksa, Łukasz Woyciechowski, Martyna Kot, Michał Wiench, Hanna Drzyzga

    Czytaj więcej
  • XVIII Wojewódzki Konkurs Matematyczny etap gminny
    XVIII Wojewódzki Konkurs Matematyczny etap gminny

    Michał Loński  - I m.
    Łukasz Woyciechowski II m.
    Szymon Cybulski III m.

    Czytaj więcej
  • XV Festiwal Piosenki Turystycznej
    XV Festiwal Piosenki Turystycznej

    Natalia Stranc (solistka) - I miejsce
    Grupa SKKT naszej szkoły (zespół) - III miejsce

    Czytaj więcej
  • Konkurs Wiedzy Religijnej Żak
    Konkurs Wiedzy Religijnej Żak

    Reprezentowali naszą szkołę:
    Szymon Cybulski (przeszedł do finału)
    i Natalia Przybylska

    Czytaj więcej
  • Konkurs
    Konkurs "Świąteczny anioł"

    I m.Kwiatek Franciszek IIa, Klonz Wiktor IIIa, Kłaptocz Paulina Ib, Pawlak Michalina IIIa, Skoczeń Szymon IIIb (I-III)
    I m.Palus Patrycja VIIc, Butler Olga IVc (IV-VII)

    Czytaj więcej
  • Ogólnopolski Konkurs Multitest z Matematyki
    Ogólnopolski Konkurs Multitest z Matematyki

    Michał Loński (7c) - tytuł LAUREATA
    Hanna Drzyzga (4a) - tytuł LAUREATA
    Szymon Cybulski (7c) - tytuł LAUREATA
    Jakub Miksa, Dawid Kemski (7c) - WYRÓŻNIENIA

    Czytaj więcej
  • XII Gminne dyktando
    XII Gminne dyktando

    Mistrzowie ortografii:
    Joanna Zawadzka (dorośli)
    Maja Żyłka (szkoły ponadgimnazjalne)
    Arkadiusz Goliszewski (gimnazja)
    Michał Loński (kl. IV-VII)
    Martyna Mrugała (kl. I-III)

    Czytaj więcej
  • Mistrz Tabliczki Mnożenia
    Mistrz Tabliczki Mnożenia

    23 uczniów otrzymało tytuł
    Mistrza Tabliczka Mnożenia.

    Czytaj więcej
  • „Mleko, warzywa i owoce mają ukryte moce”
    „Mleko, warzywa i owoce mają ukryte moce”

    I m.: Bryś Zofia Ia, Mikołajczyk Natalia IIIa, Gomułka Adam Ic (I-III)
    I m.: Winkler Wiktoria IVc (IV-VII)

    Czytaj więcej
  • „Łamigłówki szkolnej główki”
    „Łamigłówki szkolnej główki”

    Rodzinny konkurs matematyczny
    (XII Festyn Rodzinny)

    Czytaj więcej
  • "Bezpieczna przerwa"

    Najlepszy plakat - klasa 6b

    Czytaj więcej
A A A

OSIĄGNIĘCIA NASZYCH UCZNIÓW 

 

Osiągnięcia uczniów w konkursach sportowych znajdują się w osobnym module SPORT lub kliknij TUTAJ.

rok szkolny 2016/2017

Wyniki konkursów za cały rok szkolny 2016/2017

Osiągnięcia sportowe za rok szkolny 2016/2017

Sukcesy matematyczne uczniów za rok szkolny 2016/2017

Sukcesy matematyczne naszych uczniów za styczeń i luty 2017

 

Zdjęcia z uroczystości podsumowania Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych, które odbyło się w Opolu - ZOBACZ.

 

rok szkolny 2015/2016

Wyniki konkursów za rok szkolny 2015/2016

Osiągnięcia sportowe naszych uczniów za rok szkolny 2015/2016