Facebook szkoły          Logowanie

Publiczna Szkoła Podstawowa w Zawadzkiem

A A A

Od roku szkolnego 2018/2019 uczniowie będą podzieleni na trzy grupy wiekowe, w związku z pojawieniem się starszych klas - siódmych i ósmych:

  • klasy 1 - 3: Pracowite Skrzaty (opiekun: pani Krystyna Wala)
  • klasy 4 - 5: Poszukiwacze Skarbów (opiekun: pani Irena Kazuch)
  • klasy 6 - 8: Żacy (opiekun: pani Jolanta Zajączkowska)

 

Opiekunem "Samorządu uczniowskiego" jest pani Justyna Głaba.

 

W poprzednim roku szkolnym uczniowie wybrali:

Skład samorządu uczniowskiego szkoły:

Przewodnicząca: Emilia Klonz

Zastępca: Aleksandra Andrecka

Skarbnik: Natalia Stranc

 

Samorządy klasowe 2017/2018:

4 a

Przewodnicząca: Marta Skrabania

Zastepca: Kalina Morys

Skarbnik: Maja Broll

Kronikarz: Hanna Drzyzga

 

4 b

Przewodniczący: Michał Wiench

Zastepca: Aleksy Pacut

Skarbnik:Amelia Nowak

 

4 c

Przewodnicząca: Martyna Kot

Zastepca: Wiktoria Winkler

Skarbnik: Mikłaj Padus

Łącznik z biblioteką: Dawid Sander

Kronikarze: Olga Butler, Maja Skorupa

 

5 a

Przewodnicząca: Magdalena Radziej

Zastepca: Maciej Kaczka

Skarbnik: Kalina Wilczyńska

Kronikarze: Jan Kimak, Martyna Lizurej, Aleksandra Andrecka, Aleksandra Bujak

Koordynator prac: Małgorzata Ludwig

 

5 b

Przewodnicząca: Dominika Kosytorz

Zastepca: Natalia Kozioł

Skarbnik: Wiktoria Bobek

Łącznik z biblioteką: Oliwia Wojtasińska

 

6 a

Przewodnicząca: Hanna Elektorowicz

Zastepca: Martyna Jurewicz

Skarbnik: Kacper Muszkiet

Kronikarze: Karolina Ślusarz, Oliwia Wilimczyk

Klucznik: Józef Kwiatek

 

6 b

Przewodniczący: Łukasz Woyciechowski

Zastepca: Adam Kaczka

Skarbnik: Adam Czerwonka

 

7 a

Przewodniczący: Piotr Wiśniewski

Zastepca: Jakub Nastał

Skarbnik: Mateusz Buchwald

Kronikarze: Amelia Oleszko, Alina Saternus, Kamila Ibrom

Łącznik z biblioteką: Dawid Kemski

Koordynator gazetkowy: Adam Werner

 

7 b

Przewodniczący: Dawid Kołodziej

Zastepca: Maciej Wanat

Skarbnik: Laura Guzy

               Joanna Kraus

               Maciej Zakrzewski

7 c

Przewodnicząca: Maja Krawczyk

Zastepca: Jakub Miksa

Skarbnik: Kinga Karlińska

Kronikarze: Wiktoria Skorupa i Weronika Sowa