bippFacebookicon1

Osiągnięcia w zawodach sportowych, 2018/2019

• Mistrzostwa Województwa w Halowej Mini Piłce Nożnej i Halowej Piłce Nożnej - etap gminny.

Artykuły dotyczące naszych sportowców Mariana Kiwki i Adama Kaczki

Gala Mistrzów Sportu - Marian KiwkaAdam Kaczka otrzymali puchary i nagrody za pierwszedrugie miejsce wśród młodych sportowców gminy - artykuł TUTAJ.

Sylwetki Mariana i Adama, którzy kandydowali do tytułu najlepszego sportowca - TUTAJ.

Marian Kiwka otrzymał statuetkę dla „X Najlepszego Sportowca - ucznia 2017” w województwie opolskim - SZCZEGÓŁY TUTAJ

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej w Strzelcach Op.

W dniu 28.04.2018 r. reprezentacja naszej szkoły chłopców w składzie Adam Kaczka, Kacper Muszkiet, Maciej Sławuta, Jacek Kaczmarczyk, Jakub Mikołajczyk, Kacper Skorupa i Radosław Starczewski pojechała pod opieką pani Anny Stranc na zawody do Strzelec Op. Zajęli drugie miejsce walcząc w finale z drużyną Strzelec Op. Gratulacje.

Mistrzostwa gminy w Piłce Siatkowej klas siódmych dziewcząt i chłopców

We wtorek 5 kwietnia w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Gminy w siatkówce. Dopisali wszyscy dlatego zmagania były zacięte. Ostatecznie pierwsze miejsca zajęli uczniowie naszej szkoły i wśród dziewcząt i chłopców. Drugie miejsce zajęli uczniowie i uczennice z Żędowic a trzecie z Kielczy. Na zdjęciach możecie podziwiać zadowolone reprezentacje.

Mistrzostwa Wojewodztwa w Drużynowym Tenisie Stołowym w Krapkowicach

W czwartek 15 marca drużyna dziewcząt z naszej szkoły w składzie Martyna Jurewicz 6 a i Magdalena Radziej 5 a, po wygraniu Mistrzostw Powiatu wzięły udział w Mistrzostwach Województwa czyli wśród jedenastu najlepszych drużyn w województwie. Tam walczyly w grupie z drużynami z Kościeliska i Chruścic. Gładko wygrały z dziewczętami z Kościelisk, ale uległy drużynie z Chruścic. Nie weszły do finałowej czwórki, ale grały najlepiej jak potrafily. Życzymy im sukcesów w przyszłym roku.

IV edycja Mini Handball Ligi - 11.03.2018

W niedzielę 11 marca rozpoczęła się 4 edycja Mini Handball Ligi. Wystartowaliśmy po raz drugi. Drużyna w składzie Aleksy Pacut, Philippe Broll, Mikołaj Padus, Bartosz Skrabania, Dawid Sander, Michał Puszczewicz, Jakub Siemiątkowski, Jakub Lema i Szymon Morzyk rozegrala pierwsze trzy mecze. W ładnych niebieskich koszulkach prezentowali się świetnie i dzielnie walczyli. Trzymajcie kciuki i kibicujcie nam. Następny turniej 15 kwietnia.

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym Dziewcząt - 7.03.2018

W środę 7 marca w Strzelcach Opolskich uczennice naszej szkoły Martyna Jurewicz 6 a i Magdalena Radziej 5 a gładko wygrały turniej i zostały Mistrzyniami Powiatu w tenisie stołowym. Brawo dziewczyny! 15 marca będą reprezentować naszą szkołę w Mistrzostwach Województwa w Krapkowicach. Kibicujcie i trzymajcie kciuki.

Mistrzostwach Wojewodztwa w LA

Marian Kiwka Mistrz Województwa w biegu przez płotki!

Podsumowanie ciężkiej pracy. Od dwóch lat tylko zawodnicy z naszej szkoły zdobywają medale na Mistrzostwach Wojewodztwa w LA. W tym roku Marian Kiwka w biegu przez płotki, w ubiegłym Kacper Kaczka w rzucie piłeczką palantową, a dwa lata temu Oliwia Najman, również w rzucie piłeczką palantową.

Mamy uzdolnionuch zawodników i cieszymy się z ich sukcesów. Na zdjęciach cała ekipa, o której jeszcze na pewno usłyszycie.

ZDJĘCIA

Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce

Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce to duży sukces naszych zawodników. Dwa pierwsze miejsca kwalifikują się do Mistrzostw Województwa.

Marian Kiwka - I miejsce w biegu na 100 metrów i I miejsce w biegu na 100 metrów przez płotki

Adam Kaczka I miejsce w rzucie piłeczką palantową i I miejsce w biegu na 500 metrów

Karolina Morzyk II miejsce w biegu przez płotki

Kamil Bednarczuk II miejsce w biegu na 500 metrów i III w rzucie piłeczką palantową

Sztafeta chłopców w składzie Szymon Chrupcala, Jakub Miksa, Adam Kaczka i Marian Kiwka - I miejsce

Dziewczęta w składzie Katarzyna Antoniak, Maja Krawczyk, Karolina Morzyk i Julia Bury zajęły III miejsce w powiecie

ZDJĘCIA

Finał Wojewódzki w Czwórboju Lekkoatletycznym

Finał Wojewódzki w Czwórboju Lekkoatletycznym w Opolu. Po zajęciu II miejsca w Mistrzostwach Powiatu wystartowaliśmy po raz pierwszy w Mistrzostwach Województwa. Zajęliśmy ostatecznie VIII miejsce. Jak na drużynę, która nie ma skoczni w dal, a wszyscy zawodnicy skaczą grubo ponad 4 i pół metra to możemy być z siebie dumni. Zawodnicy: Szymon Chrupcała, Maciej Wiench, Adam Kaczka, Dawid Kołodziej, Jakub Miksa, Marian Kiwka.

ZDJĘCIA

Liga szóstek klas siódmych - 30.11.2017

W piątek 30 listopada drużyna chłopców i dziewcząt klas siódmych naszej szkoły wzięła udział w lidze szóstek klas siódmych. Chłopcy i dziewczyny w składzie Szymon Pudło, Mateusz Glanc, Jakub Nastał, Bartłomiej Bolek, Dawid Kołodziej, Marian Kiwka, Fabian Osak, Maja Krawczyk i Nikola Hajdun wygrali gładko z kolegami z Kielczy. Maja Krawczyk strzeliła nawet bramkę!

ZDJĘCIA

Półfinał Wojewódzki w Mini Piłce Ręcznej - 27.11.2017

Na zdjęciach i filmikach uczniowie naszej szkoły, którzy wygrali wygrali swój Półfinał Wojewódzki w Mini Piłce Ręcznej w Opolu. Awansowali do finału wojewódzkiego, na który pojadą 15 grudnia do Grodkowa. Brawo chłopaki! Skład drużyny: Adam Kaczka, Kacper Muszkiet, Maciej Sławuta, Kacper Skorupa, Radosław Starczewski, Jakub Mikołajczyk, Maciej Kaczka, Aleksy Pacut, Michał Wiench, Philippe Broll pod opieką Pani Anny Stranc.

ZDJĘCIA.

Wspinanie po linie - 24.11.2017

W piątek 24 listopada odbyła się konkurencja sportów dziwnych ”wspinanie po linie”. Na zdjęciach zwycięzcy w tej konkurencji:

Karolina Skorupa 5a i

Kacper Muszkiet 6a

ZDJĘCIA.

Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Ręcznej - 23.11.2017

Na zdjęciach dziewczęta i chłopcy z naszej szkoły, którzy 23 listopada w naszej hali sportowej wzięli udział w Mistrzostwach Powiatu w Mini Piłce Ręcznej. Chłopcy zajęli drugie miejsce i awansowali do dalszych rozgrywek. Dziewczęta zajęły trzecie miejsce.

ZDJĘCIA TUTAJ.

Mistrzostwa Powiatu Mini Halowej Piłce Nożnej - 16.11.2017

Na zdjęciach uczniowie naszej szkoły, którzy 16 listopada na Mistrzostwach Powiatu Mini Halowej Piłce Nożnej w Strzelcach Opolskich zajęli trzecie miejsce w powiecie. Brawo chłopaki.