Facebook szkoły          Logowanie

logo3

A A A
ZAJĘCIA POZALEKCYJNE
ORGANIZOWANE W PUBLICZNEJ SZKOLE PODSTAWOWEJ W ZAWADZKIEM
w roku szkolnym 2017/2018

 

 

L.p. Rodzaj zajęć Prowadzący Termin
1. koło teatralne kl. 1 - 3 Grażyna Machelska poniedziałek, 7 lekcja
2. koło kabaretowe kl. 3 Iwona Sławska środa, 6 lekcja
3. koło plastyczne kl. 1 Bożena Matusiak wtorek, 1 lekcja (od listopada)
4. zajęcia rozwijające sprawność manualną uczniów kl. 1 Ewa Machnik wtorek, 6. lekcja
5. koło matematyczne kl. 2 Katarzyna Sztęborowska piątek, 6 lekcja (od października)
6. koło matematyczne kl. 3 Krystyna Wala piątek, 6 lekcja
7. zajęcia rozwijające zainteresowania dzieci kl. 3b Jadwiga Salachna środa, 1 lekcja
piątek, 6 lekcja
8. SKS kl. 3 - 4 Bożena Baranowska czwartek, 9 lekcja
9. gimnastyka korekcyjna Bożena Baranowska poniedziałek, 8 lekcja
10. treningi dla biegaczy Bożena Baranowska poniedziałek, 9 lekcja
11. SKS Anna Stranc wtorek, 8 lekcja
12. rozgrywki, zawody sportowe Anna Stranc wtorek, 9 lekcja
13. koło matematyczne kl. 4 Alicja Dusza czwartek, 7 lekcja
14. koło matematyczne kl. 5 Alicja Dusza środa, 8 lekcja
15. koło matematyczne kl. 6 Bożena Nawrot poniedziałek, 7 lekcja
16. koło matematyczne kl. 7 Maria Andrzejewska wtorek, 8 lekcja
17. koło szachowe Bogusław Salachna piątek, 8 lekcja
18. koło redakcyjne Beata Pasiut środa, 7 lekcja
19. koło plastyczne kl. 4 - 7 Joanna Lońska piątek, 7 lekcja
20. koło historyczne Dorota Malik poniedziałek, 8 lekcja
21. koło językowe Małgorzata Żuchowska poniedziałek, 7 lekcja
22. koło ornitologiczne Małgorzata Żuchowska środa, 7 lekcja
23. koło języka angielskiego kl. 5 Justyna Głaba środa, 8 lekcja
24. koło języka angielskiego kl. 4 Weronika Węgrzyńska środa, 7 lekcja
25. koło języka niemieckiego Joanna Podwińska - Kolibaba poniedziałek, 7 lekcja
26. „Art voice” – szkolne studio wokalne Małgorzata Rabicka wtorek, 8 lekcja
27. koło teatralne „Maska” Małgorzata Rabicka środa, 8 lekcja
piątek, 8 lekcja
28. koło katechetyczne Katarzyna Piłacka zmiennie (czwartek, piątek)
29. koło polonistyczne Teresa Kemska czwartek, 7 lekcja
30. zajęcia rozwijające kompetencje społeczno - emocjonalne B. Michael - Konarska środa, 6 lekcja kl.3
czwartek, 2 lekcja kl. 2
31. zajęcia korekcyjno – kompensacyjne kl. 2a Grażyna Machelska środa, 1 lekcja
32. zajęcia korekcyjno – kompensacyjne kl. 2b Katarzyna Sztęborowska czwartek, 1 lekcja
33. zajęcia korekcyjno – kompensacyjne kl. 3 Iwona Sławska poniedziałek, 1 lekcja
34. zajęcia korekcyjno – kompensacyjne kl. 4b, 4c, 5b Bożena Matusiak piątek, 7 lekcja
35. zajęcia korekcyjno – kompensacyjne kl. 6a Beata Pasiut czwartek, 7 lekcja
36. zajęcia korekcyjno – kompensacyjne kl. 7 Beata Pasiut wtorek, 8 lekcja
37. zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze kl. 4c Teresa Kemska wtorek, 1 lekcja
38. zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze kl. 6 Teresa Kemska wtorek, 8 lekcja
39. zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze kl. 7 Teresa Kemska czwartek, 9 lekcja
40. SKKT - PTTK Maria Andrzejewska  imprezy turystyczne zgodnie
z harmonogramem
41. zajęcia logopedyczne Beata Brzezińska wtorek, 1. lekcja
środa, 1 lekcja
czwartek, 1 lekcja
czwartek, 2 lekcja
42. zajęcia logopedyczne Marzena Jaskólska wtorek, 6. lekcja
wtorek, 7 lekcja
środa, 7 lekcja
czwartek, 7 lekcja
piątek, 1 lekcja
piątek, 7 lekcja